Sünnette İdeal Anestezi

Sünnette İdeal Anestezi

Sinir Koruyucu Estetik Sünnet

Anestezideki amaç, bebeğin veya çocuğun operasyon sırasında ve sonrasında ağrı duymamasını sağlamaktır. Her ne kadar genel anesteziye bağlı komplikasyonlar artık modern Tıpta daha az görülse de, en uygun ve en az riskli anestezi yöntemi operasyon bölgesine anestezik madde içeren krem ve enjeksiyonlarla uygulanan lokal (bölgesel) anestezidir.

Kaynaklar:

  1. Snellman LW1, Stang HJ. Prospective evaluation of complications of dorsal penile nerve block for neonatal circumcision. Pediatrics. 1995 May;95(5):705-8. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7724307

Op. Dr. Hakan ERDOĞAN
Üroloji Uzmanı

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan yazılar ve fotoğraflar Dr. Hakan Erdoğan’a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. Dr. Hakan Erdoğan her türlü yasal işlemi başlatma hakkına sahiptir.Bu web sitesinin içeriği sadece bilgilendirme amaçlı olup, site içerisinde yer alan bilgiler tıbbi öneri, tanı-tedavi veya yaptırım unsuru olarak kabul edilmemeli; herhangi iri karar ve eyleme zemin oluşturmamalıdır.

©2018 nessunnet Tüm hakları saklıdır.